Amelie Lens w Polsce 2022 – kiedy, gdzie, data, bilety

Podziel się z innymi

Amelie Lens w Polsce 2022 – kiedy, gdzie, data, bilety. To najczęściej wyszukiwana fraza przez miłośników muzyki techno, tuż po opublikowaniu tej zaskakującej informacji. Pochodząca z Belgii DJ-ka pojawi się w kraju nad Wisłą jeszcze w tym roku! Sprawdzamy najważniejsze informacje na temat zaplanowanego na 2022 rok, długo wyczekiwanego koncertu!

Amelie Lens w Polsce 2022 – kiedy i gdzie zagra

Artystka pojawi się w Polsce w 20022 roku! Jeśli zastanawiacie się nad tym kiedy i gdzie zagra, to mamy dla Was dobre informacje. Amelie Lens wystąpi podczas uwielbianego przez miłośników muzyki techno INSTYTUT FESTIVAL 2022. Impreza ta, to 48h godzin nieprzerwanej muzyki na trzech scenach, na których usłyszycie starannie wyselekcjonowanych artystów ze szczytów elektronicznego Olimpu oraz mrocznego revowego Hadesu. Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie w Twierdzy Modlin i potrwa od 17 czerwca 2022 roku do 19 czerwca 2022 roku.

Amelie Lens w Polsce 2022 – data, bilety

Ta kwestia intryguje zaiste wszystkich fanów belgijskiej producentki techno. Wejściówki na imprezę dostępne są w sieci począwszy od 7 lutego 2022 roku, a ich cena aktualnie to 215 złotych. Płacąc tę kwotę otrzymacie bilet uprawniający do udziału w wydarzeniu przez wszystkie dwa dni festiwalu. Zakupu możecie dokonać klikając tutaj.

.