Amor eklery i wino: najlepsze słodycze w Polsce

Podziel się z innymi

Teza, że Amor eklery i wino to najlepsze słodycze w Polsce jest idealną definicją tego wyjątkowego miejsca. Lokal mieści się w Warszawie i śmiało można określić go mianem stolicy dobrego smaku. Ten w połączeniu z miłą i zawsze uśmiechniętą obsługą jest od samego rana oblegany przez miłośników popularnych eklerów. Znalezienie wolnego stolika graniczy z cudem, ale to w pełni zrozumiałe z uwagi na jakość stojącą za tym miejscem.

Amor eklery i wino znajdziecie w Warszawie przy ul. Kruczej 23/31. Ze ścisłego centrum to raptem kilka kroków pieszo. Jeśli ktokolwiek waha się jeszcze czy aby nie jest to kolejna warszawska cukiernia, w której za kawałek bezy nie wyróżniającej się smakiem zapłacicie 30 złotych, to odpowiedź brzmi – stanowcze NIE! Amor to miejsce godne polecenia, prawdziwy must be gastronomicznej mapie stolicy.

amor eklery i wino

Amor eklery i wino – menu i ceny

W Amor eklery i wino zachwyca nie tylko same menu, ale też ceny. W ofercie mekki eklera znajdziecie dosłownie dziesiątki wariantów smakowych przygotowywanych sukcesywnie, przez cały dzień słodkości. Te różnią się od siebie dekoracją, smakiem i często kolorem (musu, masy, która nadaje im niepowtarzalnego i głębokiego smaku – przyp. red.). W karcie znajdziecie też mnóstwo win. te serwowane są przez miłą obsługę dbającą o gości na każdym kroku. Fenomenem jest, że w lokalizacji tego typu uśmiechnięta kelnera wykonuje profesjonalny serwis połączony z możliwością degustacji trunku. Ci z Was, którzy mają szczęście doświadczą tej przyjemności na własnej skórze, pod warunkiem, że z powodzeniem dokonają rezerwacji stolika, a to a Amor eklery i wino graniczy z cudem w weekend z oczywistych względów sporego zainteresowania ich ofertą.

Wspieraj niezależne dziennikarstwo i pomóż mi w dalszym rozwoju portalu i programu, w którym rozmawiam z wyjątkowymi osobowościami ze świata polityki, sztuki, muzyki i show-bizzu. To moja praca, a jej kontynuowanie będzie możliwe jedynie dzięki Twojemu bezcennemu wsparciu i zaangażowaniu. Dziękuję!

Ceny w zestawieniu z ofertą konkurencji robią bardzo pozytywne wrażenie i zaczynają się zaledwie od 15 złotych, co w zestawieniu innymi miejscami tego typu jest po prostu nokautem. Napoje bezalkoholowe kosztują tu zaledwie kilka złotych. My za to polecamy ciekawe i wciągające wina, które w atmosferze pasującej wewnątrz smakują wybornie.

amor eklery i wino 1

Amor eklery i wino – rezerwacje, dowóz

Amor eklery i wino – rezerwacje i dowóz, to najczęściej wyszukiwana fraza w Google przez miłośników najlepszych słodyczy w Warszawie. Lokal ten oferuje swoim gościom możliwość dokonania rezerwacji wybranego stolika. Oprócz tego dla łasuchów – domatorów mamy dobrą wiadomość! Dzięki usłudze Wolt już teraz zamówicie swoje ulubione eklery z dowozem, pod same drzwi Waszego domu.

amor eklery i wino dostawa