Cafe Charlie Warszawa: smacznie, tanio i przyjemnie

Podziel się z innymi

Mijając Cafe Charlie nie spodziewałem się, że przechodzę właśnie obok kawiarni serwującej turbo smaczne ciasta i wypieki w niewiarygodnej cenie. Przyzwyczajeni do „warszawskich standardów” oswoiliśmy się z tym, że kawałek sernika z reguły kosztuje około 18-20 złotych. Tu jednak jest nie tylko jest inaczej, ale też przy okazji miło i przyjemnie.

Cafe Charlie – smaczne wypieki na każdą kieszeń

Cafe Charlie to przytulne i ciekawe miejsce na warszawskiej Ochocie. Dosłownie kilka kroków od przystanku tramwajowego możecie oddać się przyjemności degustacji wielu rodzajów serwowanych tu wypieków. Te w przeciwieństwie do oferty konkurencji, chociażby słynnego Nero, nie kosztują tu fortunę. W ten oto sposób decydując się na miłe chilloutowe popołudnie we dwoje macie gwarancję, że zamawiając np. sernik i w-z nie zapłacicie więcej niż 20 złotych. Dla porównania za tę kwotę wielu miejscach o wątpliwej renomie, ale dużej popularności ciężko skosztować nawet kawałka szarlotki. Ta z kolei kosztuje tu nieco ponad 8 złotych i jest rzeczywiście bardzo smaczna.

Cafe Charlie Warszawa wz
Wuzetka w Cafe Charlie Warszawa

Wino, kanapki i pyszne słodkości

W drodze do pracy zamówicie tu, również na wynos, apetycznie wyglądające i zachęcające do konsumpcji, kanapki w niewiarygodnie niskiej ja na te okolicę cenie. Oprócz tego w menu kawiarni znajdziecie też wina, whisky oraz regionalne przysmaki wyeksponowane w specjalnej gablocie, tuż obok lady. Wizytówka tego miejsca jest miła obsługa, która sprawi, że Wasz dzień rozpocznie się po prostu idealnie! Wędrując po Warszawie nie często spotyka się spontanicznie miejsca, które zachęcają nie tylko lotnymi postami na Facebooku, ale i jakością idealnie współgrającą z ceną. Dlatego tym bardziej warto przy okazji odwiedzić Cafe Charlie!

sernik Cafe Charlie Warszawa
Sernik w Cafe Charlie Warszawa

Wspieraj niezależne dziennikarstwo i pomóż mi w dalszym rozwoju portalu i programu, w którym rozmawiam z wyjątkowymi osobowościami ze świata polityki, sztuki, muzyki i show-bizzu. To moja praca, a jej kontynuowanie będzie możliwe jedynie dzięki Twojemu bezcennemu wsparciu i zaangażowaniu. Dziękuję!