Michał Kołodziejczak apeluje do premiera! AgroUnia protestuje w Warszawie [GALERIA, VIDEO, ZDJĘCIA]

Podziel się z innymi

AgroUnia protestuje w Warszawie, a Michał Kołodziejczak apeluje do premiera w imieniu tysięcy rolników z całej Polski. Stolica została sparaliżowana na kilka godzin w związku z manifestacją, która przeszła głównymi traktami komunikacyjnymi miasta. AgroUnia walczy o godną płace dla ciężko pracujących rolników oraz wprowadzenie systemowych rozwiązań prowadzących do modernizacji polskiego rolnictwa.

Godna płaca za ciężką płacę – Michał Kołodziejczak apeluje do premiera

Manifestacja rolników odbyła się pod wspólnym hasłem „Godna płaca za ciężką pracę„. Do stolicy przyjechało ponad 200 ciągników, które zostały zatrzymane przez policję kilka minut przed godziną 10:00. Pojazdy nie mogły jechać dalej, ponieważ zgodnie z obowiązującymi przepisami – traktory nie mogą poruszać się po ulicach Warszawy.

Lider AgroUnii Michał Kołodziejczak premiera do rozmowy. Wielka manifestacja na ulicach warszawy – rolnicy walczą o uczciwe wynagrodzenie.

Michał Kołodziejczak: jesteśmy z naszej pracy okradani

Michał Kołodziejczak podczas manifestacji stwierdził, że rolnicy są okradani ze swojej pracy. Nazwał również „pasożytami” przedstawicieli obozu rządzącego. Nie trudno się temu dziwić w obliczu problemów, przed którymi stoją dziś polscy rolnicy. W proteście wzięło udział kilka tysięcy osób z całej Polski. Wspólnie z AgroUnią protestowali m.in. przedstawiciele Inicjatywy Pracowniczek – bezpośrednio związani z trwającym nadal strajkiem w fabryce Solaris.

Chcemy normalnego handlu i ciężko pracować, bo jesteśmy do tego stworzeni. Nie chcemy żebyście nam coś dawali, tylko chcemy godnie zarabiać i nie być okradani, bo dziś jesteśmy okradani z naszej pracy

mówi Michał Kołodziejczak

Wielki protest AgroUnii w Warszawie – galeria zdjęć

Wielki protest AgroUnii – galeria zdjęć. Jeśli i Ty byłeś na proteście rolników, to koniecznie sprawdź czy nie ma Cię na naszych zdjęciach! Śmiało możesz je pobrac i udostępnić w dowolnym miejscu w sieci.