The Big Bang | MANOID hybrid set | Atomy Collective. Manoid, Saint Peter, Hornet, m0nczi i wielu innych na Szwedzkiej 2

Podziel się z innymi

The Big Bang with MANOID live! to długo wyczekiwana impreza promująca działalność kolektywu Atomy. Jest to nie lada gratka dla fanów muzyki elektronicznej, ponieważ za konsolą stanie m.in Manoid, Saint Peter, Hornet, m0ncz i wielu innych artystów. Ponad wszelką wątpliwość będzie to niezapomniane przeżycie audiowizualne, gdzie najlepsza muzyka połączy się ze scenografią jakiej elektroniczna warszawa jeszcze nie widziała.

Atomy – nowy kolektyw audiowizualny

Atomy to nowy kolektyw audiowizualny na imprezowej mapie Warszawy promujący polskich artystów, producentów DJ-ów, dekoratorów i VJ-ów. Łączy wszelkie gatunki muzyki elektronicznej z nietuzinkowymi dekoracjami string-artowymi, najczęściej spotykanymi na imprezach psytrance – podświetlone w UV robią niezwykłe wrażenie i jak chcą pokazać to większemu spektrum odbiorców. I my zapraszamy Was na eventy, oraz chcielibyśmy poprosić o wsparcie w szerzeniu informacji o Atomach na Waszych łamach. Wystarczy, że polajkujecie kolektyw na Facebooku klikając tutaj!

The Big Bang with MANOID live! – kiedy, gdzie, bilety

Jeśli zastanawiacie się kiedy i gdzie odbędzie się impreza The Big Bang with MANOID live! oraz gdzie kupić bilety, to spieszymy z odpowiedzią. Wydarzenie rozpocznie się w najbliższy sobotę 19 lutego 2022 roku w warszawskim klubie Kultura-TECHNO przy ul. Szwedzkiej 2. Drzwi będą otwarte dla posiadaczy wejściówek już od godziny 21:00, a te możecie jeszcze kupić w GoingApp.

Headlinerem pierwszej imprezy z cyklu będzie MANOID, polski artysta, który zaszczyci nas występem hybrydowym – tam, gdzie plan spotyka się improwizacją. Do tego mocna reprezentacja DJ-ów z rodzimej sceny muzycznej, w tym LIVE ACT instrumentalny w wykonaniu Eweliny Krupy! Nasze imprezy łączą w sobie nie tylko przeżycia muzyczne. Chcemy dać Wam kompletną imprezową cząsteczkę składającą się z muzyki, dekoracji UV i oświetlenia, tak jak atomy łączą się, by dać początek wszystkiemu, co nas otacza.

mówi m0nczi opowiadając nam o evencie

Wszystkie informacje o zbliżającym się wielkimi krokami muzycznym evencie znajdziecie na stronie wydarzenia The Big Bang with MANOID live!