Więzień wbił psycholog nożyczki w szyję. Dramat w zakładzie karnym w Rzeszowie – kobieta nie żyje

Podziel się z innymi

Więzień wbił psycholog nożyczki w szyję. Do dramatu doszło dziś po południu w Rzeszowie na terenie zakładu karnego. Osadzony za pomocą nożyczek zaatakował więzienną psycholog wbijając jej w okolicę szyi kilkadziesiąt razy zaostrzony przedmiot.

Tragiczne wieści z Rzeszowa. Ranna w wyniku ataku osadzonego nożyczkami, psycholog zakładu karnego w Rzeszowie, zmarła w wyniku poniesionych obrażeń. Pomimo usilnych starań lekarzy życia kobiety nie udało się uratować

Osadzony wbił nożyczki więziennej psycholog w szyję

Tymczasowo aresztowany mężczyzna w podkarpackiej jednostce penitencjarnej przebywał z kobietą sam na sam w pokoju. Właśnie wtedy miało dojść do ataku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń mężczyzna działał pod wpływem silnego wzburzenia.

– „Cały kryminał postawili na nogi. Wszyscy są w szoku. Ten facet wydawał się z pozoru normalny i nikt z nas nie przypuszczał, że to potencjalny morderca. Nigdy nie mówił, że kogoś zabije. Przynajmniej nie było po nim tego widać w ogóle”

mówi w rozmowie ze mną Adam K., który odbywa karę w rzeszowskim więzieniu

Walka o życie nie przyniosła skutku

Walka o życie kobiety zakończyła się tragicznie. Ta w ciężkim stanie trafiła do pobliskiego szpitala. Pierwsze doniesienia o zdarzeniu pojawiły się około godziny 15:10. Rozmowa osadzonego z więzienną psycholog w formule sam na sam to standardowa procedura. Wiadomo, że mężczyzna nie przebywał na oddziale przeznaczonym dla osadzonych zakwalifikowanych do grupy „N” ,czyli szczególnie niebezpiecznych.

Dyrekcja oraz pracownicy Zakładu Karnego w Rzeszowie nie tylko odmawiają jakiegokolwiek komentarza w tej sprawie, ale też utrudniają kontakt z rzecznikiem prasowym swojej jednostki.

Wspieraj niezależne dziennikarstwo i pomóż mi w dalszym rozwoju portalu i programu, w którym rozmawiam z wyjątkowymi osobowościami ze świata polityki, sztuki, muzyki i show-bizzu. To moja praca, a jej kontynuowanie będzie możliwe jedynie dzięki Twojemu bezcennemu wsparciu i zaangażowaniu. Dziękuję!